do góry

Nasz Orange

Masz pytanie? Znajdziemy odpowiedź.

Highlighted
POZIOM 11, RECENZENT
  • 2
  • 0
  • 1

poczta neostrada

Od 11 września przestał działać program pocztowy (poczta@neostrada.pl),co się dzieje ?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()
14 ODPOWIEDZI
POZIOM 26, SPECJALISTA
  • 1482
  • 672
  • 48

poczta neostrada

Moja działa prawidlowo tylko ty masz problem

Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.
0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 11, RECENZENT
  • 2
  • 0
  • 1

poczta neostrada

Już jest ok,miałem w 100% zajęte miejsce w skrzynce.

0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 29, SPECJALISTA
  • 2086
  • 1160
  • 79

poczta neostrada

Dobre Emotikon: Szczęśliwy Może tak warto zacząć dodawać temat ze swoim problemem technicznym i samemu go rozwiązywać Emotikon: Szczęśliwy Hehe Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Lubię wszystko co pomarańczowe Emotikon: Szczęśliwy Z Orange jestem ponad 13 lat. Najbardziej bliskie są mi oferty na kartę Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 131
  • 433
  • 7

poczta neostrada

@pablo_ck,

Za zaakceptowaniem akurat ja stoję. Mrugający mężczyzna

Chciałem, żeby każdy kto trafi do tematu, szybko zobaczył, że czasem rozwiązanie problemu jest bardzo proste. Bardzo szczęśliwy mężczyzna

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

POZIOM 29, SPECJALISTA
  • 2086
  • 1160
  • 79

poczta neostrada

@Mikołaj spoko Emotikon: Szczęśliwy Ale fajnie to wygląda Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Lubię wszystko co pomarańczowe Emotikon: Szczęśliwy Z Orange jestem ponad 13 lat. Najbardziej bliskie są mi oferty na kartę Emotikon: Szczęśliwy
POZIOM 6, POSZUKIWACZ
  • 3
  • 0
  • 0

poczta neostrada

Proste , ale upierdliwe

0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 16, KOMENTATOR
  • 25
  • 8
  • 0

poczta neostrada

Czy poczta neostrada to to samo co poczta orange.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 134
  • 244
  • 4

poczta neostrada

[ Edytowane ]

@witek1358: Są to dwie osobne poczty. Poczta neostradowa jest dostępna pod adresem: poczta.neostrada.pl , natomiast poczta orange (dla usług mobilnych), jest dostępna pod adresem multiboxa Emotikon: Mrugający

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

0 Lubię to
Odpowiedz
POZIOM 16, KOMENTATOR
  • 25
  • 8
  • 0

poczta neostrada

Tak właśnie myślałem. Ale zawsze lepiej sie dopytać niż błądzić. 

0 Lubię to
Odpowiedz