Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

loss pakietów w grze counter strike...

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

loss pakietów w grze counter strike...

Witam, mam problem z grą w sumie jest to tylko ta gierka w której trace pakiety ale jest tak już od paru lat w sumie odkąd przeszedłem z netii do orange... szukałem rozwiązań, pisałem do valve (tych co wyprodukowali gierke) i nic to nie dalo... w załaczniku pokazuje o co dokładnie mi chodzi.. może jakieś rozwiązanie Wy bedziecie znac 🙂 dzieki za wszelką pomoc!


2017.02.08-19.40.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

loss pakietów w grze counter strike...

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

loss pakietów w grze counter strike...

@mrbaku94 Masz tu wszystko Telia net


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

loss pakietów w grze counter strike...

na ten temat jeszcze nie trafiłem, poczytam dzięki w razie czego się odezwe 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7712
  • 79

loss pakietów w grze counter strike...

W ostatnich miesiącach pracowaliśmy nad poprawą jakość połączeń z serwerami gier i powinno być dużo lepiej. Czy fakt, iż dyskusja ucichła w tym temacie jest kwestią poprawy i zmniejszenia pingu i utraty pakietów? @mrbaku94 jak wygląda aktualnie sytuacja u Ciebie?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

loss pakietów w grze counter strike...

pakietów 0 pingi czasem skacza ale nie robi to az takich problemow bo gram na zagranicznych serwerach 🙂 dobra robota 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

loss pakietów w grze counter strike...

Porob jakies testy przez winmtr albo console cmd, jakieś trasy do zagranicznych serwerow.

Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7712
  • 79

loss pakietów w grze counter strike...

Dzięki śliczne @mrbaku94 za informację zwrotną i nic zatem nie pozostaje jak samych headshotów życzyć 😉 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

loss pakietów w grze counter strike...

problem znowu wrocil ale tylko wtedy kiedy gramy ze znajomym który mieszka klatke obok i jest podlaczony do tej samej skrzynki... @Rafał


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7712
  • 79

loss pakietów w grze counter strike...

Zdecydowanie sytuacja jest dość niestandardowa. Obstawiałbym problem w tej skrzynce, bądź centrali, tej najbliżej Ciebie, ale trochę za mało inoformacji. Pytanie tylko jak to wygląda np z innymi grami, czy jest tak samo? Zauważyłeś jakąś zależność? Przykładowo czy godzina grania ma znaczenie?

Fajnie by było jak byś wrzucił screena z gry, z włączonym net graphem podczas gry solo i z kolegą. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

loss pakietów w grze counter strike...

w innych grach nie mam problemu ani z opoznieniami ani z pingiem (ping jest idealny) ale gdy zaczynamy cs'a i gramy na niemieckim jakims serwerze to zazwyczaj wtedy jest lose.. inne serwery czy to holenderskie czy francuskie czy brytyjskie to jest idealnie lecz zawsze na tych niemiecki a niemieckie sa najczesciej pickowane teraz np gramy na holenderski, wyglada to tak jak na screenie (gram z tym znajomym teraz akurat) i jest idealnie u niego również. 3/4 miesiace byl spokoj normalnie gralismy a tydzien temu znowu to wrocilo


Bez tytułu.png