Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatlowod i Netflix PSN


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

Witam,

 

Czy ktos korzysta z powyższych usług za pomocą światlowodu orange? Usługe mam od 3 tygodni i jestem załamany:/ Zamówiłem pakiet 300 MB/s , a przy teście na netflixie pojawia mi się transfer 5 MB/s. Podobna sprawa wygląda na PSN, przy probie sciagniecia gry kilkunasto gigowej pojawia się czas oczekiwania ok. 15-20 godzin. Transfer z umowy pojawia się tylko na speedtescie. Jezeli te 300 MB/s mam miec tylko podczas ogladania stron www to ta cała usługa mija się z celem. Czy możliwe, że przy Netflixie czy PSN transfer jest ograniczany przez Orange? W UPC miałem umowę 30 MB/s i działało to wszystko o niebo lepiej. Macie jakieś pomysł czy jest szansa coś poprawić?

 

40 ODPOW. 40
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

Dzięki za info, dopisałem u siebie już po loginie magiczną końcówkę /ipv6, ale niestety predkość netflixa nie uległa zmianie, cały czas jest ok. 5 MB/s. PSN fakt trochę przyspieszył, ale to i tak jest ponad 5 h sciągania 😕 Szczerze mówiąć nie tego oczekiwałem po tej usłudze

Anonim

Nie dotyczy

Swiatlowod i Netflix PSN

@Cube822 Dlaczego tak sie dzieje masz tutaj


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

Przeczytałem ten temat i szczerze mówiać jestem załamany. Może mi ktoś sensownie odpowiedzieć na co komu takie łączę, kiedy tak naprawdę mogę je wykorzystać tylko do przeglądania stron www, a w usługach gdzie predkość internetu jest wymagana jest ona ograniczana do kilku Mb/s?  Przecież to jest jakaś kpina 😕


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Swiatlowod i Netflix PSN

@Cube822, poczekaj, nie słyszałem o problemach z Netflixem i Playstation, może to nie kwestia Światła w ogóle, ale podłączenia u Ciebie. Proszę zainstaluj aplikację Mój Orange, zaloguj się (lub załóż konto jeśli nie używałeś jej wcześniej) i przeprowadź test łącza, który znajdziesz w appce. Jeśli niczego nie wykryje to proszę skontaktuj się z BOK i zgłoś problem techniczny. Linia u Ciebie zostanie sprawdzona i mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

Dzięki @Artur, tak zrobie.

Piszesz, że nie słyszałeś o problemach z powyższymi usługami, a mógłbyś się odnieść jakość do tych dwóch tematów:

 

https://nasz.orange.pl/t5/Światłowód-i-Neostrada/Orange-tragiczne-wyjscie-na-swiat-kiepskie-styki/m-...

 

http://www.wykop.pl/link/3539257/orange-swiatlowod-wolny-na-stronach-apple-netflix-vimeo-firma-ma-to...

 

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Swiatlowod i Netflix PSN

@Cube822 Napisał tobie na priv


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

@Anonim Dzięki, włąśnie to czytam. Mam tylko obawy, że mój problem, może zostać nierozwiązany...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Swiatlowod i Netflix PSN

@Cube822, pierwszy link jest o niskich transferach w niektórych godzinach z niektórymi serwerami. Nie ma tam mowy o PSN czy Netflixie. Za to w drugim rzeczywiście ktoś wspomina o problemach z Netflixem, więc możliwe, że Netflix korzysta z tych ograniczonych serwerów... 😕 Nie martw się jednak na zapas i zaczekajmy na opinię techników, trzymam kciuki, aby udało im się to naprawić. Daj proszę znać, gdy dostaniesz już odpowiedź.