Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyłącze telefoniczne 15m od domu a odmowa


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Przyłącze telefoniczne 15m od domu a odmowa

Witam, czy ktoś mi może podać jaka realna kwota wynosi kabla do 15 metrów od słupa ze skrzynką w powietrzu do domu.. Ponieważ orange odmówiło mi instalacji wyliczając niby koszt na 800zł? 

 

15 metrów kabla a skrzynka stoi nic chyba więcej nie potrzeba czy to naprawdę tak drogo?

 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przyłącze telefoniczne 15m od domu a odmowa

A jest dostęp do słupa zapewniony? jest ustawiona służebność (w zakresie nowych podłączeń, a nie tylko na awarie) na gruncie?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Przyłącze telefoniczne 15m od domu a odmowa

Słup jest jak najbardziej według mnie dostępny, był monter przyjechał pooglądał zrobił notatkę do podłączenia wpisał na zaś 20m od słupa co naprawdę wynosi jakieś 15m nie więcej i powiedział że prawdopodbnie widzimy się za kilka dni, czekałem kilka dni nikt nie dzwoni ani nie pisze okazało się dopiero po zajściu do salonu że usługa anulowana bo koszty >.> podpisałem rezygnację z umowy a konto na które się loguje w panelu orange dalej widzę nabija czas okresu rozliczeniowego i data wygaśnięcia umowy jest podana za ileś tam dni czyli jescze nikt tego nie zamknął nawet a rezygnacja podpisana 2 dni temu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przyłącze telefoniczne 15m od domu a odmowa

Tak uważasz że było coś nie tak, złóż reklamację. Internet czy telefon domowy nie są usługami powszechnymi więc nie ma obowiązku ich podłączania.
Anonim

Nie dotyczy

Przyłącze telefoniczne 15m od domu a odmowa

@ArduX istnieje możliwość, że brakuje wolnych portów, żeby Cię podłączyć, stąd odmowa.
Możesz napisać w tej sprawie zgłoszenie lub zadzwonić na BOK z zapytaniem. Technicy zawsze podają w zleceniu przyczynę niezrealizowania instalacji.