Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem - światłowód 600mbps

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7727
  • 80

Problem z internetem - światłowód 600mbps

Minęło sporo czasu od ostatniego wpisu, @MrNiki  jak wygląda aktualnie sytuacja u Ciebie z pingiem w grach? W ostatnich miesiącach pracowaliśmy nad poprawą jakości łącz i powinno być lepiej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Problem z internetem - światłowód 600mbps

Specjalnie sprawdziłem to samo co użytkownik łącza takie jak Ja i dla League of Legends są to serwery w Chinach więc kawał drogi.

Od ponad roku nie gram w League of Legends więc nie jestem w stanie sprawdzić jak wygląda sytuacja z serwerami europejskimi.

Tak po za tym wszystkim nowym użytkownikom łącza 600Mbits polecam reinstalację systemu bo w moim przypadku sam się przekonałem ,że mój system był tak skonfigurowany pod 100Mbits i 600Mbits działało paskudnie.

Technik nawet podejrzewał ,że mam słabą kartę sieciową co od razu odrzuciłem.

Okazało się ,że pomogła zmiana systemu czyli instalacja go na nowo oraz nie używanie programu "cfosspeed" gdyż zaniżał prędkość pobierania do około 480Mbits jednak PING przy jego używaniu w grach spadał tak o około 5-10ms.

Niedługo będę instalował na nowo system operacyjny bo chcę sprawdzić jak działa IPv6 w grach online.


PING DO LEAGUE OF LEGENDS ALE NA CHINY 2017-11-12 18_09_38.png

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Problem z internetem - światłowód 600mbps

A tak Cfosspeed zaniża prędkość pobierania i wysyłania ale za to zmniejsza ping ogólny nie nie tylko w grach co jednak dla Mnie dziwne bo na moim poprzednim łączu mimo używania tego programu do obniżania pingu w grach online prędkość wysyłania miałem na poziomie 75Mbits więc łącze Orange na tym bardziej cierpi.


PING TEST I SZYBKOŚĆ Z CFOSSPEED NA ŁĄCZU SUPERNOVA 600MBITS  2016-06-07 15_53_21-Speed Test - Test Szybkości Łącza Internetowego - speedtest.png

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7727
  • 80

Problem z internetem - światłowód 600mbps

Problemy omawiane w tym wątku nie powinny już występować, więc oznaczamy temat jako rozwiązany.