Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

W większości przypadków coś z kablami jest nie tak, dołącz informacje do reklamacji, oczywiście nie daj się zwieść odpowiedzią że masz umowę w widełkach, zarzekaj się, że są możliwości techniczne na więcej, bo miałeś tyle w dniu instalacji i niemożliwe jest by aż tak drastyczne prędkość spadła, a linia się przecież nie przedłużyła.

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@-brtk-  linia się wydłużyła, przecież @velyaro  pisze że kable zwisają lużno, ale tak na serio to transfer zaniżony, zgłoszenia robił bym @velyaro  codziennie, wysmażył też skargę na świadczenie usługi, tym bardziej że na początku działała prawidłowo.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

A no tak, przecież kabel się rozciągnął 😁 Autor wątku już reklamacje złożył i dostał negatywna odpowiedz, dobre odwołanie trzeba napisać, oczywiście wspominając o długości linii i prędkości w dniu instalacji i jak było ok po naprawie, o której też wspominał. Jak miałem ADSLa a potem VDSLa to takich reklamacji i zgłoszeń miałem dużo, dużo razy miałem odpowiedz że się nie da, nie dawałem się zwieść i zawsze naprawiali, technicy niektórzy którym nie chciało się robić już mieli mnie dość. Z jednym nawet dało się pogadać normalnie. Nawet kilka razy, pomimo że się nie da według infolinii,miałem resetowany automat DLM jak mi na sztywno ustawiał ping do routera brzegowego 30-40ms i nie chciał wrócić do ~20ms.