Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s


Piotrekk85 napisał(-a):
Nie wiem, ale więcej niż 10 lat temu.

Dziwne że 2011 roku podpisałem umowę zTP.SA i routerem DGT a nie z Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@Anonim: odróżnij sprzęt dedykowany/promowany od wielu innych opcji, które można dostać.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s


Piotrekk85 napisał(-a):
@vdsl2: odróżnij sprzęt dedykowany/promowany od wielu innych opcji, które można dostać.

Jak sam napisałeś, były opcje. W nieodległych czasach była opcja wymiany routerów innych na DGT, bo to router, który na słabych liniach miedzianych świetnie się sprawował. I nie przekonuj mnie o wyższości technologii hi-end od sagema na innymi markami, którzy klienci Orange chcą własnym sumptem wykorzystywać do obsługi internetu.Nie ma szans.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Patrzysz z perspektywy swoich zastosowań. Każdy kij ma dwa końce. Jeśli ktoś chce mieć podstawowe funkcje i lepszy support, lepszym rozwiązaniem jest dedykowany sprzęt. Niektórym to wystarcza.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s


Piotrekk85 napisał(-a):
Patrzysz z perspektywy swoich zastosowań. Każdy kij ma dwa końce. Jeśli ktoś chce mieć podstawowe funkcje i lepszy support, lepszym rozwiązaniem jest dedykowany sprzęt. Niektórym to wystarcza.

Z tym lepszym supportem to teraz przesadziłeś

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Ja, mam router od Orange FunBox 2.0  i na razie nie dostałem zapłaty za  nieuzasadnienie wezwania technika. Wczoraj jak dzwoniłem by zgłosić nadal niski upload to konsultantka powiedziała mi że wezwie technika do domu i będę płacił miało to trwać 24h dziś patrzę w mój Orange nie ma zgłoszenia wczorajszego ani nie było technika 😞 więc albo usunęli zgłoszenie lub wyparowało.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@Anonim, masz lepszy support. Pewnie technik sprawdził logi z Twojego sagema i doszedł do wniosku, że nie warto Cię odwiedzić.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@Anonim: Nie wszystkie zgłoszenia są widoczne, może ktoś zmienił podtyp i jest w zleceniach.



Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

W zlecanych też nie ma 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@Kieris57: łatwo ferować dywagacje, nie mając danych. Poza tym na wszystkich forach bardzo rzadko ktoś dzieli się finałem historii. Do czerwca UKE ma w końcu wybrać metodologię badań jakości sieci - zobaczymy czy jest tak dobrze czy tak źle.