Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Dostępność światłowodu

To pewnie za kilka tygodni podobna karta będzie i u Ciebie.
PS. zamaż dane osobowe.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Mam taką nadzieję 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Dostępność światłowodu

Pewnie w Kwietniu ruszą, najpierw dociągną światło tam, a nastepnie już będą mieli łatwiej do ciebie.. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Obok mnie numer ma już od ponad 2 lat Światłowód a mój budynek jest połączony z tym obok, dzieli mnie około 30 metrów od puszki Światłowód Orange i nic nie zrobili od tamtego czasu by mnie podłączyć a pisałem do Skierniewic. Nie zdziwiłbym się gdyby stwierdzili brak możliwości technicznych z powodu większych kosztów założenia bo pewnie muszą ruszyć chodnik by do mojego budynku podłączyć światełko


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Dostępność światłowodu

A to ten sam właściciel? Czyj chodnik?

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Te dwa numery każdy inny właściciel , współdzielnia

 

kolor szary - tu mieszkam

kolor niebieski numer 57 budynku mój budynek brak piwnicy

kolor zielony numer 55 budynku światłowód puszczony od piwnicy

VDSL puszczony po budynku przez bramę aż do tej studzienki

 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Dostępność światłowodu

► Wątek [oddo] został wyodrębniony z tematu Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko, a następnie przyklejony do niniejszego, ze względu na bardziej ogólny charakter omawianej problematyki - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Ja mieszkam w Warszawie w domku jednorodzinnym i jest dokładnie to samo Orange też nie inwestuje w szybszy Internet. Nawet nie chcą dać bliżej centrali i uruchomić VDSLu. Porażka. A przy moim płocie w studzience orange idzie światłowód UPC i ci też mają to gdzieś. Generalnie jest zasada aby Światłowód ciągnąć do bloków i nigdzie więcej. W Polsce trzeba by zmienić prawo nakazując inwestycję dla wszystkich. Póki to się nie zmieni to będzie dalej wolna amerykanka. W Niemczech jakoś problemów z dostępem do Internetu nie mają.czyli można to było załatwić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko

@gilbanno nie. Orange inwestuje tam, gdzie się opłaca, także w domy jednorodzinne, także w Warszawie.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko


@Kierus57napisał(-a)

@gilbanno nie. Orange inwestuje tam, gdzie się opłaca, także w domy jednorodzinne, także w Warszawie.


@gilbanTak jak napisał @Kierus57 a co do UPC to będą podłączać już od czerwca 2018r


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Dostępność światłowodu

A co będzie w czerwcu 2018, że dopiero od tej daty? Co do Orange to czy dzwonię na infolinię czy ostatnio byłem w salonie i słyszę że w ciągu najbliższych 3 miesięcy światłowód nie jest planowany. A jeśli chodzi o dalszy czas to nikt nic nie wie.