Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@-brtk-Coś za coś albo światełko od Orange albo dobra cena z UPC.

Dziś do mnie dzwonili z Orange super oferta tylko dla mnie za jedyne 80.99 za 80Mb ale powiedziałem że teraz place 80.14 wiec im podziękowałem za tą ofertę.

A korzystając z okazji jak wygląda u ciebie przyłączenie do światełka @Kierus57 ?   


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Jest dobrze, będzie lepiej już niedługo. Wkrótce podam nowe szczegóły.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim tylko, że w UPC ładniejsza jakość obrazu w TV, jak padnie internet to telewizje mam. A różnica w internecie prawie żadna, a routing na korzyść UPC. Więc dlatego nie wiem jak oni chcą rywalizować z UPC 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@-brtk-: konwergencją i dostępnością poza dużymi miastami. Większość ludzi w mniejszych miejscowościach ma wybór lokalne coś/w porywach Vectra i Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@-brtk-To o tych dobrze wiem jakoś obrazu i Internetu plus cena i inne rzeczy jak i DUK


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150
Przeniesione:

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Dyskusję o różnych aspektach rynku regulowanego wyodrębniłem do nowego ↑ tematu, w bardziej ogólnej kategorii 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Witam,

tak jak obiecałem przedstawię sposób w jaki stałem się posiadaczem łącza światłowodowego od Orange. Ale zanim przejdę do szczegółów, to chciałbym bardzo serdecznie podziękować koledze @Anonim za  pomoc, jakiej mi udzielił w tej sprawie oraz pracownikom Orange Retail za skuteczne doprowadzenie sprawy do szczęśliwego finału. Kolega wspomniany wyżej podzielił się ze mną informacjami, do kogo należy zapukać, aby  spróbować spowodować instalację do mojej posesji. Ku mojemu zdziwieniu Pani z którą rozmawiałem znała sytuację, krótko skonsultowała sprawę z osobą decyzyjną i po złożeniu zamówienia i otrzymaniu potwierdzenia w dniu 15 listopada 2017r ekipa doprowadziła do mojego lokalu napowietrznie światłowód i bardzo sprawnie podłączyła terminal. Trwało to razem może 90 min.Mam dla wszystkich, którzy mieszkają w Warszawie i może nie tylko w Warszawie radę : skontaktujcie się z  Orange Retail. U mnie zadziałało.Bardzo skutecznie i sympatycznie.

Share Image

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Jak widać można wszystko wystarczył jeden telefon i sprawa załatwiona w 2 minuty Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jak mogę ciebie prosić to pokaz jeszcze test speed  ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Share Image

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Jak domyślam się jest to test wykonany z routera DGT i ONT ? Czy się mylę ?