Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 80 Mb/s

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 1

Neostrada 80 Mb/s

Mam jeszcze takie parametry z pentagrama , czy to coś zmienia

Image 001.png

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 80 Mb/s

Przy 17db to jeszcze VDSL ma sens i tak nie podłączą bo chyba wychodzi na to, że centrala nie może z opisu tak wnioskuje. Tamten router to 24db pokazywał ten 17db. jest trochę rozbieżności.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 1

Neostrada 80 Mb/s

Znalazłem taki kalkulator podaje się Downstream Attenuation i mniej więcej oblicza ile można wziąść https://www.speedguide.net/dsl_speed_calc.php

leqei1ljQmeZoJsetHixKg.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 80 Mb/s

@manik Linia została oceniona przez techników i nic nie zrobisz. Asus maja regulacje snr

Stability Adjustment options 2dB and 3dB.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Neostrada 80 Mb/s

Ciesz się że ci nie chcą tego podłączyć, miałem tzn. jeszcze mam przez 4dni to cudo zwane VDSL i w życiu nawet połowy tych 80 a trzeba jeszcze odjąć 6 na nie działającą TV.

 

Moja rada poszukaj normalnego operatora a nie molocha, dla którego od momentu podpisania umowy jesteś nachalnym petentem...

 

Ja mam już porównanie i żałuję że przez ostatnie 4 lata się męczyłem... teraz już tylko ostatnia prosta i niedziałające systemy i inne wymówki byleby sprzętu nie odebrać... potem mała batalia bo jak znam życie złośliwie jakąś kare będą próbowali wlepić i będę wolny.

 

A internet cóż dopiero teraz wiem że mam szybkiego neta ...

 

Swoją drogą niby dlaczego nie można w orange tego badziewnego sprzętu oddać wcześniej ???

 

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych, wszystkich pracowników orange i tych którzy nie mają wyboru i muszą się męczyć lub mają szczęście i u nich akurat to działa...