Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 80 Mb/s

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 1

Neostrada 80 Mb/s

Tak wiem o tym , ale człowiek naiwny i liczy że a może będzie ,jakoś się da


vdsl2 napisał(-a):

@manik Zobacz jak jest dostepna synchronizacja.

large.png

I umnie 205 m od centrali

Przechwytywanie.PNG


 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 1

Neostrada 80 Mb/s


-brtk- napisał(-a):
Za daleko masz na vdsla, ja bym nawet nie bral 20stki, bo zaraz by ci dlm szalalo i bys mial wiecej problemow.

A nie da się jakos wzmocnic sygnału jakąś kartą czy czyms,albo przepiąc mnie na inną centrale czy coś ,ja się na tym nie znam tylko to co wyczytałem i pani z obsługi powiedziała to to wiem


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 1

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 1

Neostrada 80 Mb/s

Czyli jak rozumiem z tego to nawet jak by modernizacja była centrali na VDSL-A (czy ogólnie modernizacja)  to też nie wezme bo za daleko , a na swiatłowody to nie mam co liczyc bo pewnie będą za jakieś 20-30 lat u mnie ,jest to wieś, ludzi w gminie jest 4131 +/-

 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 80 Mb/s

@manik Poczekaj na weryfikacje stanu twojej linii przez techników.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Neostrada 80 Mb/s

Jak jest blizej centralka to moze i da rade, tylko oni niechetnie przepinaja, a juz jest gorzej jak nie widza w systemie u siebie ze masz mozliwosc na 80Mb/s. Ja mialem vdsla przy 1,5km od centrali, tylko ze mialem dobre kable i tlumienie 16db, ty masz 24. Synchronizowalo mi sie na samym poczatku z predkoscia 40Mb/s, pozniej systematycznie spadalo jak kazdemu zaczeli wciskac opcje vdsla do 80Mb/s, zatrzymalo sie na 25Mb/s i zdarzyl sie cud, UPC u mnie zagoscilo. Podobno orange chce po kablach upc doprowadzac swiatlo tylko nie wiem ile w tych plotkach prawdy.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 1

Neostrada 80 Mb/s

No więc technik powiedział po weryfikacji że nie da rady więcej wziąść na tym ADSL2+

ewentualnie te 20-stke moge spróbować ale to mnie za bardzo nie zadowala

powiedział też żeby zrobili przebudowe mojego łącza na vdsl  to wtedy by może było coś z tego, mówił że parametry i odległość nie są takie kiepskie  ,  mówił że w niedalakiej przyszłości jest planowana przebudowa czy jakoś tak ,po prostu wymiana czy dodanie lepszysz bebechów tej centrali ,ale  kiedy to będzie ????

jeszcze jak będe rozmawiał z obsługą z orange to się spytam czy zrobią tą przebudowe mojego łącza czy chcieli by teraz, zobacze ( ale chyba nie bo jak planują)

A nie przepną mnie na inną centralke , bo nie ma innej tylko ta jedna

Nigdy od początku z orange nie miałem problemów z internetem na umowie było tyle i tyle od 1 do 10 to tyle było  , wiadomo jak paru ludzi śiądzie na neta to troche zwalnia ale ogólnie tragedii nie ma.

A na koniec Technik to mnie pocieszył ,że niby za 2 może 3 lata będą kłaść światłowody ile w tym prawdy !? poczekam zobacze

 chyba lepiej zostac na  10 Mb/s wiem co mam i jak działa , jak parametry centrali polepszą sie kiedyś (szybciej lub pózniej) to moge zawsze w trakcie migrowac na większą prędkość z ADSL2+ NA VDSL lub Światło

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 80 Mb/s

@manik Tak pisałem wyżej zostań na tej 10 chyba że chcesz ryzykować z 20 ?

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 80 Mb/s

@manik  puste nadzieje robić na VDSL, teraz światło tylko się kładzie, jak rozumny technik to można tą dwudziestkę uruchomić z 15Mb/s powinno być.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 80 Mb/s

@manikSprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.