Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 20 problem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Neostrada 20 problem

Od kilku miesięcy mam problem z neostradą w opcji 20Mb. Internet co minutę-dwie przestaje działać (w przeglądarce jest komunikat o braku połączenia, ale wifi czy połączenie lokalne działa). Kontaktowałem się już kilka razy z infolinią i najpierw zalecali odłączyć raz na tydzień liveboxa z prądu i sposób działa, tyle że muszę go odłączać codziennie, po czym problem ustaje na jakąś godzinę-dwie. Proponowano też zmianę kanału wifi (co jest bzdurą patrząc na to iż połączenie "po kablu" ma ten sam problem) - bez skutków. W końcu mój dom nawiedzili technicy i wymienili mi dość przestarzały kabel telefoniczny który był podłączony od "puszki" do gniazdka w domu i pomogło na jakiś tydzień-dwa, później sytuacja się powtaża mimo regularnego odłączania liveboxa z sieci. Proponowano mi zmniejszenie prędkości do 10Mb ale nie zgodziłem się, ponieważ przy pobieraniu plików albo nie ma tego problemu albo program sam wznawia połączenie. W każdym bądź razie pobieranie zazwyczaj osiąga 2.0MB/s, a czasami nawet więcej, więc wątpię że jest to spowodowane prędkością internetu, który działa od około roku, a problemy zaczęły się 3-4 miesiące temu. Ma ktoś podobny problem lub pomysł na jego rozwiązanie? I czy jest możliwość odstąpienia od umowy z wyżej wymienionego powodu, bez żadnych kar finansowych itp? 

 

P.S W załączniku efekt próby dodania postu 🙂 Udało się po 5-10 minutach 🙂


Bez tytułu.png
30 ODPOW. 30
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 20 problem

@cwaniaky Jak wyglądają statystyki DSL LB ?


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Neostrada 20 problem

Kiedy dzwoniłeś na infolinie, to dostałeś informację że jest zrywana sesja DSL?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Neostrada 20 problem

Jeśli chodzi o te statystyki to proszę (załącznik), jeśli nie to prosiłbym o informację skąd je wziąć 🙂 

Na infolinii nie otrzymałem takiej informacji


Bez tytułu2.png
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 20 problem


 cwaniaky napisał(-a):

Jeśli chodzi o te statystyki to proszę (załącznik), jeśli nie to prosiłbym o informację skąd je wziąć 🙂 

Na infolinii nie otrzymałem takiej informacji


@cwaniaky Czyli problem jest po stronie systemu Windows 10.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Neostrada 20 problem

Problem występuje na dwóch laptopach różnych firm z systemem Windows 10, na komputerze stacjonarnym z Windows 7 oraz na telefonach, gdzie problem objawia się głównie tym, że przeglądarka nie wyrzuca błędu, ale ciągle "myśli" i dopiero po chwili strona się ładuje 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 20 problem

@cwaniaky A jaki masz zapisane w loginie do Neostrady xxxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Neostrada 20 problem

Z /ipv6

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 20 problem


cwaniaky napisał(-a):

Z /ipv6


@cwaniaky to wykasuj /ipv6 i zapisz


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Neostrada 20 problem

Po zmianie, zapisaniu i restarcie przywraca /ipv6