Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?


bez_nazwy napisał(-a):

@vdsl2 To trochę podejście z zeszłego ustroju bo budynek to własność prywatna i to ja jestem jednym z właścicieli a administracja to wynajęci ludzie ale mimo wszystko dzięki.

 


@bez_nazwy "wynajęci"... ale posiadający prawo reprezentowania właścicieli... być może potrzebne będzie zebranie i przegłosowanie przez właścicieli zobowiązanie zarządu do zgody. Prowadzenie instalacji w budynkach może odbywać się tylko za zgodą zarządcy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

By ułatwić dyskusję wyjaśniam, że ja dokładnie wiem kto w budynku się podłączy a zarządca wykonuje moje polecenia bo w końcu za to ma płacone. Nie potrzeba żadnych zebrań itp. 

Dzięki

Anonim

Nie dotyczy

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@bez_nazwy Mam nadzieje, że wysłałeś stosowne pismo do Orange? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@Anonim cytujac pierwszy post "(infolinia, list polecony, facebook)"

Anonim

Nie dotyczy

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@bez_nazwy A dlaczego Orange może inny operator ciebie podłączy bez problemu ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?


bez_nazwy napisał(-a):

By ułatwić dyskusję wyjaśniam, że ja dokładnie wiem kto w budynku się podłączy a zarządca wykonuje moje polecenia bo w końcu za to ma płacone. Nie potrzeba żadnych zebrań itp. 

Dzięki


Skoro tak, to od strony potencjalnych klientów spraw jasna. Trzeba tylko "trafić" do Orange, że warto zrobić przyłącze do tego budynku...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Ale to nie kwestia zgody mieszkańców. Mówisz, że to kamienica. Nie wiem czy jest wpisana do rejestru zabytków, czy istnieją jakieś inne ograniczenia.
Kolejna kwestia to położenie nowych kabli wewnątrz. FTTH to światłowód do domu/gniazdka, więc instalacja na klatce/piwnicy do wymiany lub położenie nowej, ew. mogą być inne pośrednie technologie.
Kolejny trudny temat to dostęp do gruntów i kanalizacji kablowej w okolicy. Szczególnie jest po drodze jest urząd/wojsko, to kolejne miesiące na uzyskiwanie zezwoleń.

Ew. jeśli stan prawny nie jest rozsądnie uregulowany lub toczą się jakieś sprawy reprywatyzacyjne.

Jedna z sensowniejsza ustaw w ramach "dobrej zmiany" leży cały czas w sejmowej zamrażarce. By przyśpieszyć zgody na inwestycje w telekomunikację. Ale pewnie długo minie bo o niej cisza...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@Piotrekk85 Studzienka Orange jest na chodniku przed kamienicą, na razie tylko z ADSL2+. Nie wchodząc w szczegóły położenie kabli w środku będzie jak na kamienice bardzo proste.

 

Problem z którym się tu mierze, to że Ty i pozostali tu pomocni ludzie zadajecie takie pytania i analizujecie moje odpowiedzi, a za żadne skarby nie mogę przekonać żadnego przedstawiciela Orange by je zadał Emotikon: sfrustrowany

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Bo wątpię by osoba decyzyjna zaglądała tutaj (o ile tego tak naprawdę oczekujesz).

A jeśli to nie tajemnica co Ci odpisali na wcześniejsze zgłoszenia?
możesz je przytoczyć (bez danych osobowych)

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@bez_nazwy, właśnie szukamy kogoś odpowiedniego dla Ciebie. Daj nam jeszcze chwilę, lada dzień damy znać 🙂