Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

To polecenie jest do dziesiątki u mnie update windowsa działa.

Zastanawia mnie dlaczego na obrazku jest 10ms. jakim cudem.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 6
  • 0

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

Jutro przeczytam to co napisaliście, teraz idę spać. Chcę tylko zapytać, czy router co kilka dni sam z siebie się resetuje? Bo 30 min temu najpierw dioda z "@" zmieniła się w czerwoną i zerwało połączenie (identycznie jak podczas zmiany IP, tyle, że zmiana IP była jakieś kilkanaście godzin temu, więc to nie to), po czym po kilku sekundach router się samoczynnie zresetował.

resecik.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?


jaryn napisał(-a):

To polecenie jest do dziesiątki u mnie update windowsa działa.

Zastanawia mnie dlaczego na obrazku jest 10ms. jakim cudem.

 


@Anonim, wszystko Ci zobrazuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wybierasz z listyZ dzisiejszą datą-działanieDzisiejsze podsumowanieWyłączone dodatki (lub nie) w przeglądarce IE. Windows 10 w przeglądarce EDGE ma większe obciążenia systemowe i nawet programy działające w tle, odgrywają role.

Dism.exe.png 

 

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?


matowsky71 napisał(-a):

Jutro przeczytam to co napisaliście, teraz idę spać. Chcę tylko zapytać, czy router co kilka dni sam z siebie się resetuje? Bo 30 min temu najpierw dioda z "@" zmieniła się w czerwoną i zerwało połączenie (identycznie jak podczas zmiany IP, tyle, że zmiana IP była jakieś kilkanaście godzin temu, więc to nie to), po czym po kilku sekundach router się samoczynnie zresetował.

resecik.PNG


@matowsky71, brawo Emotikon: Bardzo szczęśliwy Synchronizacją się nie przejmuj, bo masz w pierwszych dwóch pozycjach ok. No i nareszcie bez błędów. Tak ma być! Synchronizacja w dół też Ci podskoczyła. Idealnie byłoby, gdybyś w zakładce Internet miał brak błędów ostatniego połączenia. Tego nie pokazałeś, ale sprawdź sobie. No i Wi-Fi bezprzewodowo czy przez Ethernet tak masz? U mnie dzisiaj wygląda tak:

18-05-2017

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim  że taki ping 10-11ms. jest możliwy to ja wiem tylko nie wiem dlaczego nagle tyle pokazuje. A do dns-a Orange tego 194.204.152.34 lub 194.204.159.1 to jaki jest ping przez CMD?

 

Bez tytułu22.png

 

@matowsky71  A to się na pewno router resetuje czy tylko łącze?

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?


jaryn napisał(-a):

@burebusek  że taki ping 10-11ms. jest możliwy to ja wiem tylko nie wiem dlaczego nagle tyle pokazuje. A do dns-a Orange tego 194.204.152.34 lub 194.204.159.1 to jaki jest ping przez CMD?


Wszystko zależy od wielu czynników, których nie muszę Ci powtarzać. A że jest możliwe, to niejeden członek Społeczności o tym zaświadczy. Cmd nie sprawdzałem. Jak będę miał czas, to Ci pokażę.

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?


burebusek napisał(-a):

jaryn napisał(-a):

@burebusek  że taki ping 10-11ms. jest możliwy to ja wiem tylko nie wiem dlaczego nagle tyle pokazuje. A do dns-a Orange tego 194.204.152.34 lub 194.204.159.1 to jaki jest ping przez CMD?


Wszystko zależy od wielu czynników, których nie muszę Ci powtarzać. A że jest możliwe, to niejeden członek Społeczności o tym zaświadczy. Cmd nie sprawdzałem. Jak będę miał czas, to Ci pokażę.


Test bzdury nie pokazuje

Bez tytułu23.png

"Wszystko zależy od wielu czynników, których nie muszę Ci powtarzać"

Chyba znajomy na centrali, który może grzebnąć w ustawieniach i będzie tyle pokazywać.

 

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim Masz po wifi i lan

WIFIWIFILANLAN

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim  Tak mniej więcej prawie każdy powinien mieć kwestia ustawień, ale tak nie ustawiają. Moje zgłoszenie sobie wisi jak wisiało mają w d....


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

A po co ci ponizej 10ms do pierwszego hopa jak wtedy przy twojej linii bedzie ci zapewne sypac bledami bo beda minimalnie korygowane? Grasz duzo w gry ze na kazdej "ms" ci zalezy jaryn, czy po prostu chcesz znowu zaczac spamowac screenami jak masz po 5ms do hosta w warszawie na miedzi? 😉

@up mat i bure

Cieszycie sie z brakow bledow po 30minutach od synchronizacji? Nawet 100 bledow ES na dobe i nie powinien sie nikt przejmowac bo przy miedzi i takiej sobie linii to normalne i prawie w niczym to nie przeszkadza przy normalnym uzytkowaniu neta. Problemy moga sie zaczac przy iptv tylko, np. obraz bedzie czasami rwal. Wazne by nie bylo bledow SES.

I zobacz mat czy czas synchronizacji poklada sie z czasem dzialania urzadzenia, to zobaczysz czy ci na nowo synchro zlapalo czy sam router sie zrestartowal. Bo nie powinien sam, chyba, ze akurat cos kombinowali z "gory". U mnie funbox potrafil dzialac 6 miesiecy bez przerwy, bez utraty synchro, bez zadnych rozlaczen i wtedy "namagazynowalo sie" ponad 17k bledow ES 🙂