Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi


burebusek napisał(-a):

Dziel się bezpieczeństwem w sieci.
Zauważyłeś coś ważnego i chcesz się tym z nami podzielić? Daj nam o tym znać!
@jaryn, jak jesteś tak technicznie obcykany, to dlaczego unikasz mojego pytania? Spece większe niż Ty powinni znać odpowiedź na Twoje osobiste konfiguracje. Podejrzewam, iż zalecane ustawienia w usługach, z wiadomych Ci powodów poprostu nie odpowiadają Tobie. 


Czy ja jestem tak technicznie obcykany raczej nie jestem. Nie wiem jakie osobiste konfiguracje można mieć w neostradzie? Zalecane ustawienia w usługach z wiadomych mi powodów mają mi nie odpowiadać, tego to kompletnie nie rozumiem. Jakie zalecane ustawienia w jakich usługach? 

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi


jaryn napisał(-a):

Bez tytułu4.png

W pewnych okolicznościach tak pokazuje (tak na marginesie)


@Anonim  Wygląda mi na to jak byś nie korzystał z Neostrady . 

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi

@Anonim  Na pewno korzystam z neostrady tylko mam inne IP i już się nie weryfikuje.

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi


jaryn napisał(-a):

@vdsl2  Na pewno korzystam z neostrady tylko mam inne IP i już się nie weryfikuje.


@AnonimTak masz inne niż te tak ?

Przechwytywanie.PNG

 Edit inny operator niż Orange

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi

Bez tytułu6.png

Troszkę inna treść, zależy z czego się korzysta.

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi


jaryn napisał(-a):

Bez tytułu6.png

Troszkę inna treść, zależy z czego się korzysta.


@AnonimTo z czego korzystasz ? Z Neostrady czy innego routera ? Bo twoje  wypowiedzi są dziwne ?

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi


vdsl2 napisał(-a):

jaryn napisał(-a):

Bez tytułu6.png

Troszkę inna treść, zależy z czego się korzysta.


@jarynTo z czego korzystasz ? Z Neostrady czy innego routera ? Bo twoje  wypowiedzi są dziwne ?

 

Co tu jest dziwnego, przecież to tak się wyświetla na stronie ja tego nie wymyśliłem. Widać, że tego nie weryfikuje, ja się tym nie przejmuje co tutaj dalej drążyć. To jest tylko informacja, że jak sobie ktoś odpowiednio ustawi połączenie to będzie tak mu wyświetlać, żeby nie dziwiło.


 

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi

@Anonim, cytuję Twoje słowa:"jak sobie ktoś odpowiednio ustawi połączenie". To tak, jak jest podobnie z gwarancją. Jak sam "pogrzebiesz" i zerwiesz plomby, albo w inny sposób dobierzesz się do sprzętu, nie licz na bezpłatne serwisowanie. Proste, prawda?

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza - pytania, wątpliwości, uwagi


burebusek napisał(-a):

@jaryn, cytuję Twoje słowa:"jak sobie ktoś odpowiednio ustawi połączenie". To tak, jak jest podobnie z gwarancją. Jak sam "pogrzebiesz" i zerwiesz plomby, albo w inny sposób dobierzesz się do sprzętu, nie licz na bezpłatne serwisowanie. Proste, prawda?


Może i proste tylko co to ma do rzeczy żadnej gwarancji się nie traci, odpowiednio ustawione połączenie jest sprawą ustawiającego nie wymaga żadnego grzebania w sprzęcie i zrywania jakiś plomb. Niema też żadnego gwaranta, gwarancji w tym przypadku. Serwisowanie robi dany ISP (Internet Service Provider), jako klient niema się na to żadnego wpływu.

Bez tytułu7.png