Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z neostradą

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z neostradą

Witam...

 

Od jakiegoś czasu mam problemy z neostradą do 20mb, mianowicie czasem nie mogę poruszać się po przeglądarce, ponieważ nie mam połączenia z internetem ( iPv4 i iPv6)

Nie wiem co robić, proszę Was o pomoc. Bedę się starał odpowiadać na bierząco 

 

MODEM: tp link TD-W8950N ver 1.1

W umowie login kończy się na ipv6

Mogę się połączyć zarówno kabelkiem jak i kartą sieciową. 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą


Blackus napisał(-a):

Witam...

 

Od jakiegoś czasu mam problemy z neostradą do 20mb, mianowicie czasem nie mogę poruszać się po przeglądarce, ponieważ nie mam połączenia z internetem ( iPv4 i iPv6)

Nie wiem co robić, proszę Was o pomoc. Bedę się starał odpowiadać na bierząco 

 

MODEM: tp link TD-W8950N ver 1.1

W umowie login kończy się na ipv6

Mogę się połączyć zarówno kabelkiem jak i kartą sieciową. 

 


@Blackus login do neostrady ma być tak xxxxxxxx@neostrada.pl

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą


Blackus napisał(-a):

Witam...

 

Od jakiegoś czasu mam problemy z neostradą do 20mb, mianowicie czasem nie mogę poruszać się po przeglądarce, ponieważ nie mam połączenia z internetem ( iPv4 i iPv6)

Nie wiem co robić, proszę Was o pomoc. Bedę się starał odpowiadać na bierząco 

 

MODEM: tp link TD-W8950N ver 1.1

W umowie login kończy się na ipv6

Mogę się połączyć zarówno kabelkiem jak i kartą sieciową. 

 


@Blackus login do neostrady ma być tak xxxxxxxx@neostrada.pl


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z neostradą

@Anonim

 

Dobra, problem rozwiązany w umowie miałem na końcu loginu /ipv6 i myślałem, że to też trzeba wpisać Emotikon: sfrustrowany 

 

Dziękuję za pomoc!


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z neostradą

Co zrobić z tym fantem kiedy mam neostradę do 10 ostatnio osiągam 6-7 a livebox 2.0 ma - 75 dBm a nie np 30dBm czyli totalnie zrywa a jest ok 2 m.od laptopa???

Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą


2janek2 napisał(-a):

Co zrobić z tym fantem kiedy mam neostradę do 10 ostatnio osiągam 6-7 a livebox 2.0 ma - 75 dBm a nie np 30dBm czyli totalnie zrywa a jest ok 2 m.od laptopa???


A co jest winne słabego sygnału livebox czy laptop? No chyba da się to sprawdzić podstawiając inne sprawne urządzenia we własnym zakresie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z neostradą


jaryn napisał(-a):

2janek2 napisał(-a):

Co zrobić z tym fantem kiedy mam neostradę do 10 ostatnio osiągam 6-7 a livebox 2.0 ma - 75 dBm a nie np 30dBm czyli totalnie zrywa a jest ok 2 m.od laptopa???


A co jest winne słabego sygnału livebox czy laptop? No chyba da się to sprawdzić podstawiając inne sprawne urządzenia we własnym zakresie.


No dało się ,zainstalowałem linksys z którym nie ma problemu bo ma od -29-35dBm.Ale wobec tego po co ma być livebox kiedy nie zdaje egzaminu a trzymać trzeba bo to i tv Orange i tel internetowy???

Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą


2janek2 napisał(-a):

jaryn napisał(-a):

2janek2 napisał(-a):

Co zrobić z tym fantem kiedy mam neostradę do 10 ostatnio osiągam 6-7 a livebox 2.0 ma - 75 dBm a nie np 30dBm czyli totalnie zrywa a jest ok 2 m.od laptopa???


A co jest winne słabego sygnału livebox czy laptop? No chyba da się to sprawdzić podstawiając inne sprawne urządzenia we własnym zakresie.


No dało się ,zainstalowałem linksys z którym nie ma problemu bo ma od -29-35dBm.Ale wobec tego po co ma być livebox kiedy nie zdaje egzaminu a trzymać trzeba bo to i tv Orange i tel internetowy???


No to czym się martwić, takie dają ułomne urządzenia jak przestanie działać to wymiana.

Na temat wymiany to niech się inni wypowiedzą.